wtorek, 12 lutego 2013

Różne oblicza miłości;)

Dotarła do mnie paczka z wymianki u Sabinki. Hasło przewodnie brzmi "Z miłością w tle..." a niespodziankę przygotowywała Patrycja z bloga Udebulduzur.Paczkę otwierałąm w towarzystwie, co widać na zdjęciu - obaj pomocnicy, aż na chwilę zamarli (co jest rzeczą raczej niespotykaną w ich wykonaniu) z ciekawości co się kryje w opakowaniu.

Patrycja udowodniła swoją przesyłką, że miłość niejedno ma imię:Uwielbiam Chmielewską? Proszę uprzejmie, jest książeczka tej autorki:)

Wrocław to moje (zaraz po Krakowie) najbardziej kochane miasto? Super, będę je zwiedzać w towarzystwie Eberharda Mocka.

Pasjami czytuję biografie? Mówisz i masz - jest biografia Mickiewicza, który tak cudnie pisał o miłości, a i w życiu ową miłość chętnie praktykował;) 
Przy okazji napiszę, że tuż przed przyjściem listonosza wysyłałam zamówienie książek i ze dwa razy się nad tą biografią zastanawiałam, ale w końcu odłożyłam ją sobie na kiedy indziej, a tu proszę - mam jednak intuicję...

A i o Piotrusiu Patrycja nie zapomniała - razem ze swoją córeczką Marysią wybrały książeczkę z takim piękniusim pieskiem na okładce... Nic, tylko się zakochać w tym smutnym pyszczku.

Słodycze oczywiście już zostały pożarte przez dwa potwory, napoje udało się uratować i będą stanowić miły dodatek do lektury.

Serdecznie dziękujemy 
Patrycji i Marysi za śliczną niespodziankę,
 a Sabince  za możliwość uczestnictwa w tej zabawie:)

4 komentarze:

  1. Jak wytrzymać ze współczesną kobietą, bardzo fajna książka. Napisana w formie krótkich rad, przykładów, w stylu Chmielewskiej, ale jeszcze w tym starym stylu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Twoja pociecha ma prawie takie duże oczy jak ten uroczy psiaczek :-) Widziałam już wiele paczek z tej wymianki ale ta podoba mi się chyba najbardziej. Widać że ktoś naprawdę powaznie się zastanowił, co mogłoby Ci się spodobać no i nie zapomniał, ze masz w domu małe potwory. ;-) Naprawdę, brawa dla Patrycji :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Naprawdę fajna paczuszka, a jakich Przystojniaków miałaś za swych pomocników :)

    OdpowiedzUsuń

Posty anonimowe będą kasowane - proszę podpisz się:)