poniedziałek, 3 września 2012

Wszyscy już pewnie wiedzą, ale...

Wczoraj na portalu Duże Ka pojawiła się lista 10 finalistów tegorocznej, drugiej edycji Ebuki, czyli nagrody dla najlepszego blogu o tematyce książkowej. Jest mi szalenie miło obwieścić wszem i wobec, że moje "Lektury wiejskiej nauczycielki" znalazły się w tym szanownym gronie.Jury w składzie:

Małgorzata Gutowska- Adamczyk - przewodnicząca jury, pisarka, autorka wielu bestsellerów, żeby wspomnieć tylko "Cukiernię pod amorem"

Monika Badowska - autorka bloga "Z lektur prowincjonalnej nauczycielki" i menadżer Targów Książki w Katowicach

Joanna Gołaszewska - autorka bloga "Czytam więc jestem", laureatka ubiegłorocznej Ebuki

Grzegorz Raczek - właściciel i redaktor naczelny portalu duże Ka, Papierowy Pies, twórca blogów "Pacynka z dziurawej skarpetki" i "Papierowy Pies"

zakwalifikowało do wspomnianej 10-tki następujące blogi:


Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce na Targach Książki w Katowicach już w najbliższą sobotę 8 września o godz. 11.30.

Ale to nie wszystko. Do 21 października można oddawać głosy na swój ulubiony blog z tych zgłoszonych do tegorocznej edycji - zwycięzca otrzyma małą Ebukę, czyli nagrodę czytelników. Lista blogów na które można głosować znajduje się TUTAJ.

Jak to zrobić?
Nic prostszego - wystarczy wysłać mail na adres konkursy@duzeka.pl a w tytule wpisać nazwę wybranego bloga np. Lektury wiejskiej nauczycielki;) Wyniki tego plebiscytu poznamy na Krakowskich Targach Książki pod koniec października.


Strrrrasznie jestem ciekawa kto wygra. A Wy?

27 komentarzy:

 1. Gratulacje! Należało ci się :) trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, gratuluję Ci serdecznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje wielkie gratulacje!! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Czekam na ostateczne wyniki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Życzę miłego zaskoczenia w Katowicach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :-) wygląda na to, że mam dobry gust skoro zaglądam na takiego bloga :-))

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje Kochana ;***
  Nie dalej jak wczoraj złozyłyśmy z Irenką swój głos i mamy nadzieję, że wygra najlepszy. Co prawda w świecie blogów jest to określenie względne... Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.

  OdpowiedzUsuń
 9. SUPER!!! Moje gratulacje Kochana :* :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przede wszystkim serdecznie gratuluję. Wśród zgłoszonych znalazło się wiele znakomitych blogów i już sam fakt znalezienia się w pierwszej dziesiątce to powód do ogromnej dumy!

  Sama jeszcze nie głosowałam, strasznie trudno podejść do tego zupełnie obiektywnie gdy pewne blogi zna się od dawna i ma się do nich bardziej osobisty stosunek, podczas gdy inne dopiero się odkrywa... Pozostaje mi życzyć powodzenia i czekać na wyniki :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przybyłam czym prędzej, by Ci szczerze i serdecznie pogratulować. :):*

  OdpowiedzUsuń

Posty anonimowe będą kasowane - proszę podpisz się:)