środa, 9 stycznia 2013

Ogłoszenie fantastyczno-kryminalne;)

Co prawda blog to nie słup ogłoszeniowy, ale od czasu do czasu zamieszczam informacje, które mogą być przydatne osobom tu zaglądającym.

Dzisiaj więc coś dla miłośników 
fantastyki i klasycznych kryminałów:)

**********************************

Na blogu największego znanego mi fana fantastyki - tak, tak, to o Fenrira chodzi - powstał katalog (a właściwie cały czas powstaje) dostępnych w sieci LEGALNYCH darmowych e-booków. 
Z tego co się zdążyłam zorientować lista tytułów jest pokaźna, przeważają publikacje w języku polskim, ale i obcojęzyczne pozycje też są ujęte, a utwory to zarówno fantasty jak i science fiction.

Zainteresowanych odsyłam TUTAJ, a jak się Fenrir dorobi baneru reklamującego akcję to go z pewnością w widocznym miejscu zamieszczę;)

****************************************

Platforma Audeo udostępniła darmowego audiobooka z jedną z najbardziej znanych powieści Artura Conan Doyle'a, a mianowicie z utworem pt. "Sherlock Holmes. Pies Baskervillów". Plik dostępny jest na facebooku, o TU. Książkę czyta Jakub Sender. 

Jeżeli ktoś nie czytał jeszcze o żadnych przygodach najsłynniejszego detektywa i mistrza dedukcji to ten akurat utwór może się stać wspaniałym początkiem znajomości.


6 komentarzy:

 1. A ten audiobook to na stałe czy tak chwilowo? Bo jak to drugie, to katalog odpada.

  OdpowiedzUsuń
 2. O jednym i o drugim już wiem, ale i tak dzięki za info :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł z chęcią zajrzę i tu i tu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nabrałam ochoty na powrót do Holmesa. Wieki temu czytałam go z wypiekami na twarzy. Do tej pory pamiętam jak bardzo bałam się Ku Klux Klanu. Czasami do niego wracam z sentymentu. :)

  OdpowiedzUsuń

Posty anonimowe będą kasowane - proszę podpisz się:)